Державна політика щодо протидії корупції : кваліфікаційна робота здобувача ОС «Магістр» : спец. 281 Публічне управління та адміністрування ОПП «Публічне управління та адміністрування»

Вантажиться...
Ескіз

Дата

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

ORCID

Видавець

Запоріжжя: ТДАТУ

Анотація

Корупція є однією з найсерйозніших загроз для розвитку демократичної держави, правопорядку та соціально-економічної стабільності. Вона підриває довіру громадян до влади, знижує ефективність державного управління, гальмує інвестиційні процеси та сприяє тінізації економіки. Корупційні практики проявляються у багатьох сферах державної діяльності: від державних закупівель та розподілу бюджетних коштів до діяльності правоохоронних органів та судової системи.

Опис

Бібліографічний опис

Силка О. С. Державна політика щодо протидії корупції : кваліфікаційна робота здобувача ОС «Магістр» : спец. 281 Публічне управління та адміністрування ОПП «Публічне управління та адміністрування» / Олександр Сергійович Силка; кер. І. Г. Юник. Запоріжжя : ТДАТУ, 2026. 70 с.

DOI

Endorsement

Review

Supplemented By

Referenced By