Tsatu logo
ISSN: 2524-0714

Please use this identifier to cite or link to this item: http://elar.tsatu.edu.ua/handle/123456789/18677
Title: Технічна підготовка виробництва деталі «Вилка 151.40.278» до пускового двигуна ППД 12 з комп’ютерним аналізом в САЕ-системі COSMOSWORKS (17 ПМД. 8999618.06.24/000000 ПЗ)
Other Titles: пояснювальна записка до кваліфікаційної роботи СВО «Бакалавр» за освітньо-професійною програмою «Комп’ютерне проектування і дизайн» зі спеціальності 131 «Прикладна механіка»
Authors: Мовчан, Олексій Євгенович
Scientific director: Мацулевич, Олександр Євгенович
Keywords: технічне завдання;програмне забезпечення;система автоматизованого проектування;Державне підприємство Мелітопольський завод;числове програмне керування;автоматизована система;технологічний процес;коефіцієнт тиску
Issue Date: 2024
Publisher: Запоріжжя : 2024
Citation: Мовчан О. Є. Технічна підготовка виробництва деталі «Вилка 151.40.278» до пускового двигуна ППД 12 з комп’ютерним аналізом в САЕ-системі COSMOSWORKS (17 ПМД. 8999618.06.24/000000 ПЗ) : пояснювальна записка до кваліфікаційної роботи СВО Бакалавр за освітньо-професійною програмою «Комп’ютерне проектування і дизайн» зі спеціальності 131 «Прикладна механіка». Мовчан Олексій Євгенович. Наук. керівник к.т.н., доцент О. Є. Мацулевич. – Запоріжжя, 2024. – 71 с.
Abstract: UA: На даний час, коли більш ніж половина районів прикордонних областей, а, серед них, і Запорізької області знаходиться під окупацією і піддаються знищенню або пограбуванню, виникає питання відновлення їх після перемоги. Не секрет, що далеко не всі підприємства машинобудівного комплексу автоматизували виконання завдань, пов'язаних з технічною підготовкою виробництва своєї продукції. Проте навіть там, де така автоматизація відбулася, вона не завжди охоплює повний спектр функцій, виконуваних конкретними фахівцями. Причому одним доводитлося вирішувати ці питання в різних, не зв'язаних між собою інформаційних системах, іншим – у системах власної розробки. Така автоматизація процесів, взагалі перестає задовольняти сучасні потреби. Підприємства, на яких не використовують інформаційні технології, виявляються не конкурентоспроможними внаслідок як великих матеріальних і тимчасових витрат на проектування, так і невисокої якості проектів, що може привести до їх банкрутства. Тому, виходячи із вищезазначеного, виникає необхідність у проведенні попередніх проектних досліджень результати яких можна буде використати при відновленні роботи підприємств міста Мелітополь та запорізької області Метою даної кваліфікаційної роботи є модернізація підсистеми автоматизованого проектування технологічної документації одного із підприємств м. Мелітополь, а саме – приватного підприємства «Завод Двигун». Об’єкт дослідження – система технічної підготовки виробництва приватного підприємства «Завод Двигун». Предметом дослідження є комплект технічної документації на виробництво деталі «Вилка 151.40.278» до пускового двигуна ППД 12. Практичне значення отриманих результатів полягає в наданні відділу головного технолога, який буде запропоновано створити на підприємстві, можливостей підвищити продуктивність праці. Для досягнення поставлених цілей в роботі вирішуються наступні задачі: 1) проведення досліджень щодо існуючої структури та виробничих потужностей вибраного підприємства; 2) аналіз та модернізація існуючої конструкції пропонованої деталі; 3) аналіз існуючого технологічного процесу обробки пропонованої деталі; 4) розробка технологічного процесу, створення керуючої програми та комп’ютерна перевірка пропонованої деталі за механічними показниками; 5) розробка моделі кабінету інженера-технолога; 6) розрахунок економічної ефективності впровадження вдосконаленого технологічного процесу.
URI: http://elar.tsatu.edu.ua/handle/123456789/18677
Appears in Collections:Бакалаврські роботи

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Movchan O_bakalavr.pdf3.42 MBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record ???jsp.display-item.check???


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.