Tsatu logo
ISSN: 2524-0714

Please use this identifier to cite or link to this item: http://elar.tsatu.edu.ua/handle/123456789/18672
Title: Компютерне моделювання деталі «Пуансон ПФВФ-629.07» з розробкою комплекту технічної документації та міцнисним аналізом в САЕ – системі COSMOS WORKS (17 ПМД. 8998912.06.24/000000 ПЗ)
Other Titles: пояснювальна записка до кваліфікаційної роботи СВО «Бакалавр» за освітньо-професійною програмою «Комп’ютерне проектування і дизайн» зі спеціальності 131 «Прикладна механіка»
Authors: Гриценко, Ілля Олегович
Scientific director: Гавриленко, Євген Андрійович
Keywords: технічне завдання;програмне забезпечення;система автоматизованого проектування;COSMOSWorks;PowerMill;прес-форма;ремкомплекти;управляюча програма;товариство з обмеженою відповідальністю;числове програмне управління;технологічний процес;коефіцієнт запасу міцності;розрахунковий модуль;технологія API;постпроцесор
Issue Date: 2024
Publisher: Запоріжжя : 2024
Citation: Гриценко І. О. Компютерне моделювання деталі «Пуансон ПФВФ-629.07» з розробкою комплекту технічної документації та міцнисним аналізом в САЕ – системі COSMOS WORKS (17 ПМД. 8998912.06.24/000000 ПЗ) : пояснювальна записка до кваліфікаційної роботи СВО Бакалавр за освітньо-професійною програмою «Комп’ютерне проектування і дизайн» зі спеціальності 131 «Прикладна механіка». Гриценко Ілля Олегович. Наук. керівник д.т.н., професор Є. А. Гавриленко. – Запоріжжя, 2024. – 92 с.
Abstract: UA: У сучасних умовах Україна стоїть перед низкою складних завдань, серед яких відбудова виробництва на підприємствах деокупованих міст. Відновлення ефективного функціонування промислових об'єктів та підприємств є стратегічною метою, яка вимагає комплексних заходів та кваліфікованого підходу. Розроблені завдання та дії спрямовані на розробку та впровадження стратегічних рішень з метою підвищення ефективності виробництва, забезпечення конкурентоспроможності національних підприємств на міжнародному ринку та створення сприятливих умов для сталого економічного зростання країни. Велику роль в сучасному виробництві відіграє науково-організована технічна підготовка виробництва, що включає конструкторську, технологічну й організаційну підготовку. Її оперативність і якість визначають і впливають на всі техніко-економічні показники роботи підприємства. З цієї точки зору комплексна автоматизація сучасного виробництва розглядається, як інтегрована система, що охоплює всі стадії виробництва - дослідження, конструювання, технологічну підготовку і організацію виробництва. В даний час на зміну масовому виробництву в розвинених країнах прийшло серійне, що потребує іншої організації процесу автоматизації. Широко застосовується різне високопродуктивне, але дороге обладнання (верстати з ЧПУ, промислові роботи, автоматичні склади і транспортні системи, засоби контролю, мікропроцесорна техніка), що значно підвищує питому вагу основних фондів і потребує все більш ретельної підготовки виробництва.
URI: http://elar.tsatu.edu.ua/handle/123456789/18672
Appears in Collections:Бакалаврські роботи

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Hrytsenko I_bakalavr.pdf3.9 MBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record ???jsp.display-item.check???


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.