ТАВРІЙСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ
АГРОТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ДМИТРА МОТОРНОГО
Tsatu logo DMYTRO MOTORNYI
TAVRIA STATE
AGROTECHNOLOGICAL UNIVERSITY
ISSN: 2524-0714

Please use this identifier to cite or link to this item: http://elar.tsatu.edu.ua/handle/123456789/9368
Title: Звіт про науково-дослідну роботу «Розробка інтенсивних технологій виробництва плодоовочевої продукції у відкритому та закритому грунті Південного Степу України» (проміжний)
Authors: Алексєєва, Ольга Миколаївна
Алексеева, Ольга Николаевна
Aleksieieva, Olha
Keywords: грунт;плодові культури;шкідники;захист рослин;вирощування саджанців черешні;вирощування томатів;відкритий грунт
Issue Date: 2018
Publisher: ТДАТУ
Abstract: Внаслідок проведених досліджень було виділено оптимальні варіанти інтеркалярних вставок клонових підщеп Гізела 5 (довжиною 20 см) та ВСЛ-2 (30 см), які зменшують силу росту на 20-30%, скорочують непродуктивний період черешні на 2-3 роки і підвищують врожай на 20-40%. Визначено раціональні схеми посадки підщеп в шкілці саджанців черешні, де вихід стандартних саджанців перевищує контроль на 25-30%. Використання мульчування пристовбурних смуг черешні обумовлює зменшення кількості поливів на 2-3 шт. і економію води на 11-49%. В еколого-біологічному саду черешні спостерігається підвищення хлорофільного індексу в листках та антиоксидантів в плодах за умов задерніння. Серед вивчаємих сортів персика найбільш сильнорослим виявився сорт Посол миру, більш потенційно продуктивними – сорти Кримський феєрверк, Редхавен і Посол миру. В результаті моніторингу ентомоценозу в насадженнях яблуні, було встановлено 3 покоління яблуневої плодожерки, а сезонна динаміка льоту її метеликів тривала 176 днів.
URI: http://elar.tsatu.edu.ua/handle/123456789/9368
Appears in Collections:Звіти з НДР

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Звіт пп2 НДІ АТЕ 2018.pdf1.36 MBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record ???jsp.display-item.check???


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.