Tsatu logo
ISSN: 2524-0714

Please use this identifier to cite or link to this item: http://elar.tsatu.edu.ua/handle/123456789/8610
Title: Трансформація бухгалтерського обліку в умовах євроінтеграції
Authors: Ілляшенко, Катерина Володимирівна
Илляшенко, Екатерина Владимировна
Illiashenko, Kateryna
Keywords: трансформація;діловодство;інформація;облік;глобалізація;transformation;record-keeping;information;account;globalization
Issue Date: 2019
Publisher: ФОП Однорог Т. В.
Series/Report no.: Сучасні наукові дослідження на шляху до євроінтеграції: матеріали міжнародного науково-практичного форуму (21-22 червня 2019р.) Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного;Ч. 2 (С. 179-182)
Abstract: UK: На шляху до євроінтеграції економіка України зіштовхується з новими глобальними явищами, що проявляються у довгочасному процесі зміни інформаційних, економічних і соціально- політичних відносин, людей і технологій. І головним чином, ця особливість пояснюється перш за все тим, що людина все більше стає частиною технологічного процесу та домінуючим центром у цих технологіях інформаційних мереж. EN: The basic tendencies of changes of record-keeping are investigational in the article, basic directions of influence of informative globalization are analyzed, the new going near a theory and methodology of account in the conditions of globalization is certain.
URI: http://elar.tsatu.edu.ua/handle/123456789/8610
Appears in Collections:кафедра Фінансів, обліку та оподаткування 11

Show full item record ???jsp.display-item.check???


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.