Tsatu logo
ISSN: 2524-0714

Please use this identifier to cite or link to this item: http://elar.tsatu.edu.ua/handle/123456789/8585
Title: Системні зміни в організації як елемент адміністрування в управлінні персоналом підприємств
Authors: Бочарова, Наталія Олександрівна
Бочарова, Наталья Александровна
Bocharova, Nataliia
Keywords: адміністрація;стратегічні зміни;методи управління змінами;організація;організаційний розвиток;управління персоналом;administration;strategic changes;change management methods;organization;оrganizational development;management of personnel
Issue Date: 2019
Publisher: ФОП Однорог Т. В.
Series/Report no.: Сучасні наукові дослідження на шляху до євроінтеграції: матеріали міжнародного науково-практичного форуму (21-22 червня 2019 р.) Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного;Ч. 2 (С. 142-145)
Abstract: UK: Перехід до ринкових відносин — складний і важкий процес для кожного підприємства, організації, регіону, країни. Він вимагає мобілізації всіх сил і засобів підприємств, суспільства в цілому. Управління, що сформувалося в рамках адміністративної системи, ґрунтувалося на всілякому обмеженні такої свободи й зумовленості основних подій і процесів на багато років уперед за допомогою всеохоплюючого централізованого планування. EN: The article deals with system changes in the organization as an administration element in management by personnel of enterprises.
URI: http://elar.tsatu.edu.ua/handle/123456789/8585
Appears in Collections:кафедра Менеджмент

Show full item record ???jsp.display-item.check???


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.