Tsatu logo
ISSN: 2524-0714

Please use this identifier to cite or link to this item: http://elar.tsatu.edu.ua/handle/123456789/8047
Title: Формування пігментного комплексу та фотосинтетичної продуктивності гороху посівного за дії регуляторів росту рослин та мікробних препаратів
Authors: Капінос, Марина Володимирівна
Капинос, Марина Владимировна
Kapinos, Maryna
Keywords: регулятори росту рослин
біологія
хлорофіли
каротиноїди
фотосинтез
продуктивність
plant growth regulators
biologics
chlorophylls
carotenoids
photosynthesis
productivity
Issue Date: 2019
Publisher: Мелітополь: ТДАТУ
Series/Report no.: Сучасні наукові дослідження на шляху до євроінтеграції: матеріали Міжнародного науково-практичного форуму (Мелітополь, 21-22 червня 2019р.);Ч. 1 (С. 24-26)
Abstract: UK: Потенційні можливості у формуванні біологічної продуктивності зернобобових культур значною мірою залежать від потужності асиміляційного апарату та особливостей формування пігментного комплексу фотосинтезуючих рослин в процесі онтогенезу [1]. Проте, вміст і співвідношення пігментів (хлорофілів а та b) та каротиноїдів у листі є досить чутливими показниками фізіологічного стану рослин, їх фотосинтетичного апарату, направленості адаптивних реакції при дії абіотичних та біотичних стресових факторів навколишнього середовища [2]. Тому, виникає необхідність у застосуванні регуляторів росту рослин (РРР) антистресової дії, які підвищуватимуть стійкість рослин до несприятливих чинників довкілля та позитивно впливатимуть на врожайність і якість продукції зернобобових культур. EN: It has been established that use o f growth regulators and biopreparations for pre-sowing seed treatment increases the content, the correlation and photosynthetic performance o f plastidic pigments, and the productivity o f photosynthesis in the seed o f pea peas.
URI: http://elar.tsatu.edu.ua/handle/123456789/8047
Appears in Collections:кафедра Плодоовочівництво, виноградарство та біохімія

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
2.pdf45,51 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record   


Google ScholarTM

Check


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.