Tsatu logo
ISSN: 2524-0714

Please use this identifier to cite or link to this item: http://elar.tsatu.edu.ua/handle/123456789/7783
Title: Звіт про роботу науково-дослідної лабораторії "Механізація зберігання сільськогосподарської продукції" за 2014. Підпрограма 1.6.3 "Розробка нетрадиційних технологій зберігання плодів та ягід"
Authors: Ялпачик, Ф. Ю.
Ялпачик, Володимир Федорович
Ялпачик, Владимир Федорович
Yalpachyk, Volodymyr
Ялпачик, О. В.
Самойчук, Кирило Олегович
Самойчук, Кирилл Олегович
Samoichuk, Kyryl
Івженко, А. О.
Ковальов, Олександр Олександрович
Ковалев, Александр Александрович
Kovalov, Oleksandr
Полудненко, Ольга Володимирівна
Полудненко, Ольга Владимировна
Poludnenko, Olha
Змєєва, І. М.
Ломейко, Олександр Петрович
Ломейко, Александр Петрович
Lomeiko, Oleksandr
Keywords: плодоовочева сировина;низькотемпературне зберігання;дробарки прямого удару;подрібнення зерна;процес гомогенізації молока;процес струминного змішування напоїв;розробка обладнання для розливу харчових рідин;заморожування;дефростація;енерговитрати
Issue Date: 2014
Publisher: Мелітополь: ТДАТУ
Abstract: Об’єктом дослідження є технологічний процес тривалого зберігання і переробки овочів. Предмет дослідження – технологія і механізація заморожування овочів. Мета роботи – є удосконалення технології низькотемпературного заморожування, тривалого зберігання, дефростації та переробки на основі зміни якості овочів, а також зниження енерговитрат швидкоморозильного апарату. Методи досліджень – поставлені задачі вирішувалися з використанням теоретичних методів дослідження, що дозволили досягти основних результатів роботи і підтвердити їхню вірогідність методом активних експериментів. Використовувалися методи диференційного та інтегрального обчислення, основні положення теоретичної механіки, аналітичної геометрії, комп’ютерної технології, методами математичного аналізу і математичної статистики. Розроблено та досліджено машини для заморожування плодоовочевої продукції. Розроблено технологічні процеси зберігання сільськогосподарської продукції у замороженому виді.
URI: http://elar.tsatu.edu.ua/handle/123456789/7783
Appears in Collections:Звіти з НДР

Show full item record ???jsp.display-item.check???


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.