Tsatu logo
ISSN: 2524-0714

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://elar.tsatu.edu.ua/handle/123456789/5792
Название: Технічний сервіс в АПК: навчально-методичний комплекс: навч. посіб. для студентів інжен. спец, на осв. - кваліф. рівні «Бакалавр» напрямку «Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва»
Авторы: Грушецький, С. М.
Бендера, І. М.
Козаченко, О. В.
Михайлович, Я. М.
Сорокін, С. П.
Кюрчев, Сергій Володимирович
Кюрчев, Сергей Владимирович
Шокарев, О. М.
Залужний, В. І.
Ключевые слова: технічне обслуговування машин
технічний сервіс
ремонт сільськогосподарської техніки
технічний контроль
Дата публикации: 2014
Серия/номер: ;(680 с.)
Краткий осмотр (реферат): У навчальному посібнику приведена програма і методика вивчення дисципліни «Технічний сервіс в АПК» на освітньо-кваліфікаційному рівні «Бакалавр» з напрямку підготовки: «Процеси, і машини та обладнання агропромислового виробництва» для спеціальностей «Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва», «Колісні та гусеничні транспортні засоби» та «Обладнання лісового комплексу» у вищих навчальних закладах. Приведено спеціальний довідковий матеріал та зразки програм, лекції, методичні матеріали для проведення лабораторно-практичних занять, програмні питання для атестації, набір письмових екзаменаційних питань, збірник тестових завдань, збірник інженерних задач, методичні матеріали для виконання розрахунково-графічних робіт, індивідуальних завдань і самостійної роботи, програмне комп'ютерне, мультимедійне і технічне забезпечення дисципліни. Для студентів і викладачів вищих навчальних закладів аграрної освіти.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://elar.tsatu.edu.ua/handle/123456789/5792
Располагается в коллекциях:Навчальні видання

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Технічний сервіс в АПК Шокарев О.М. 2014.pdf2,33 MBAdobe PDFЭскиз
Просмотреть/Открыть
Показать полное описание ресурса   


Google ScholarTM

Проверить


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.