Tsatu logo
ISSN: 2524-0714

Please use this identifier to cite or link to this item: http://elar.tsatu.edu.ua/handle/123456789/4772
Title: Доцільність галузевого підходу у віднесенні до суб’єктів підприємництва в сільському господарстві
Authors: Яворська, Тетяна Іванівна
Яворская, Татьяна Ивановна
Yavorska, Tetiana
Keywords: суб’єкти малого підприємництва;суб’єкти мікропідприємництва;суб’єкти господарювання;small businesses;agriculture;sectoral differentiation;entities
Issue Date: 2016
Publisher: Мелітополь: ТДАТУ
Series/Report no.: Проблеми та перспективи сталого розвитку АПК: матер. міжнар. наук.-практ. конф. (14-25 квітня 2016 р.);(С. 35-36)
Abstract: UK: Для деяких країн (США, Японія) характерною є галузева диференціація показників, де крім кількісних, активно використовуються і якісні критерії для класифікації підприємств за розміром відповідно до яких і визначають суб’єктів малого, середнього та великого бізнесу. На наш погляд, такий підхід є економічно виправданим, оскільки обсяги виробництва та потреби в ресурсах у різних галузях суттєво різняться. У різних галузях неоднаковий рівень трудомісткості, що позначається на чисельності працівників підприємства, тобто в різних сферах економіки для отримання однакового обсягу прибутку необхідно залучити різну кількість ресурсів (у т. ч. трудових), що не враховує чинна система віднесення підприємств до складу суб’єктів господарювання. EN: We consider legislative approaches to classify entities in size. The analysis of their use in agriculture. The necessity to use a differentiated approach to determine the size of businesses in the industry.
URI: http://elar.tsatu.edu.ua/handle/123456789/4772
Appears in Collections:кафедра Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
51-доцільність галузевого підходу.pdf140.78 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record ???jsp.display-item.check???


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.