Tsatu logo
ISSN: 2524-0714

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://elar.tsatu.edu.ua/handle/123456789/4455
Название: Англійська мова. Навчально-методичний посібник з позааудиторного читання для студентів спеціальності «Облік і аудит» “History of accounting”
Авторы: Жукова, Тетяна Василівна
Жукова, Татьяна Васильевна
Zhukova, Tetiana
Ключевые слова: іноземна мова
англійська мова
граматика англійської мови
усноне мовлення
наукові тексти
самостійне читання
Дата публикации: 2015
Издательство: Мелітополь: ТДАТУ
Краткий осмотр (реферат): Методичний посібник “History of Accounting” складається з трьох частин, що включають наукові тексти про історію бухгалтерського обліку. Методичні розробки мають на меті забезпечення розвитку навичок самостійного читання, розуміння і перегляду наукових текстів на англійській мові в галузі бухгалтерського обліку, а також розвинення навичок усного мовлення, формування професійного словника та навичок ведення бесіди у рамках професійної тематики. Для полегшення роботи з даними методичним посібник надається словник науково-професійної лексики та глосарій всіх бухгалтерських понять, що використовуються у текстах. Після кожного розділу надано по десять тестових завдань для перевірки засвоєння змісту та бухгалтерської термінології.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://elar.tsatu.edu.ua/handle/123456789/4455
Располагается в коллекциях:Навчальні видання

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
History of Acc-ng, doc.pdf1,24 MBAdobe PDFЭскиз
Просмотреть/Открыть
Показать полное описание ресурса   


Google ScholarTM

Проверить


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.