Tsatu logo
ISSN: 2524-0714

Please use this identifier to cite or link to this item: http://elar.tsatu.edu.ua/handle/123456789/2882
Title: Взаємозв'язок інтенсифікації та інноваційного розвитку сільськогосподарського виробництва
Authors: Грицаєнко, Микола Ігорович
Грицаенко, Николай Игоревич
Hrytsaienko, Mykola
Keywords: інтенсифікація сільськогосподарського виробництва;методи;інноваційна діяльность;економіко-статистичний метод;прихильники «витратної» концепції;прихильники концепції «додаткового виходу продукції з одиниці площі»;система показників;аналіз рівня інтенсивності сільського господарства;результат інтенсифікації;ефективність інтенсифікації
Issue Date: 2014
Series/Report no.: Вісник Степу: збірник наукових праць Кіровоградської державної с.-г. дослідницької станції НААН;Вип. 11.
Abstract: Визначення сутності інтенсифікації сільськогосподарського виробництва та її особливостей на сучасному етапі з врахуванням того, що на сучасному етапі при розгляді інтенсифікації сільського господарства на перше місце висуваються питання якісних, наукоємних змін виробництва, полягає в тому, що її сутністю є збільшення виробництва продукції з одиниці земельної площі (голови худоби) за рахунок інноваційної діяльності. Аналіз стану інтенсифікації сільськогосподарського виробництва на основі запропонованих показників з врахуванням інноваційної діяльності надає змогу оцінити проблему з нового ракурсу.
URI: http://elar.tsatu.edu.ua/handle/123456789/2882
Appears in Collections:кафедра Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
18.pdf288.03 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record ???jsp.display-item.check???


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.