Tsatu logo
ISSN: 2524-0714

Please use this identifier to cite or link to this item: http://elar.tsatu.edu.ua/handle/123456789/17551
Title: Комп’ютерне проєктування технологічного оснащення для виготовлення деталі «Напівформа нерухома ПФВФ 575-ПН» з використанням CAD-системи Unigraphics
Authors: Дуков, В.
Scientific director: Михайленко, Олена Юріївна
Mykhailenko, Olena
Keywords: проектування;програмний продукт;візуалізація;анімація роботи
Issue Date: 2024
Publisher: Запоріжжя : 2024
Citation: Дуков В., Михайленко О. Ю. Комп’ютерне проєктування технологічного оснащення для виготовлення деталі «Напівформа нерухома ПФВФ 575-ПН» з використанням CAD-системи Unigraphics. Технічне забезпечення інноваційних технологій в агропромисловому комплексі : матеріали IV Міжнар. наук.-практ. конференції молодих учених (Запоріжжя, 05-29 лютого 2024 р.). Запоріжжя : ТДАТУ, 2024. С. 114-115.
Abstract: UA: Після Перемоги України пропонується відновлення ТОВ «Руслан-Комплект», якій був виробником і постачальником ремкомплектів ГТВ для широкого спектру сільськогосподарської, автомобільної і спеціальної техніки. На ринку ГТВ організація працювала більше десяти років. Він базується на випуску ремкомплектів для ремонту шестеренних насосів, гідроциліндрів, гідророзподільників, насосів водяних і паливних, які встановлюються практично на всій техніці (комбайни, екскаватори, трактори). Метою модернізації комплекту технічної документації на деталь «Напівформа нерухома ПФВФ 575-ПН» є оптимізація конструкції із застосуванням автоматизованої системи інженерних розрахунків Unigraphics NX 4, розробка конструкторської документації з урахуванням оптимізації в середовищі Unigraphics NX 4. Розробка технологічного процесу на виготовлення деталі в середовищі Вертикаль-Технологія, розробка управляючої програми для устаткування з числовим програмним управлінням у середовищі Unigraphics NX 4, розробка спеціалізованого програмного модулю на базі мови програмування Delphi. В процесі виконання роботи була проаналізована існуюча конструкція деталі, обґрунтована та проаналізована робоча поверхня.
URI: http://elar.tsatu.edu.ua/handle/123456789/17551
UDC: 621.8:004.94
Appears in Collections:Публікації студентів

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ІV conference of young scientists_MTF 2024_114-115.pdf536.07 kBAdobe PDFView/Open
Show full item record ???jsp.display-item.check???


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.