Tsatu logo
ISSN: 2524-0714

Please use this identifier to cite or link to this item: http://elar.tsatu.edu.ua/handle/123456789/17477
Title: EARTH SCIENCES AND SURVEYING: English reader
Other Titles: Навчально-методичний посібник для самостійного позааудиторного читання з дисципліни «Іноземна мова за професійним спрямуванням» (англійська) здобувачів ступеня вищої освіти «Бакалавр» за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій»
Authors: Lemeshchenko-Lagoda, Viktoriia
Лемещенко-Лагода, Вікторія Володимирівна
Suprun, Olena
Супрун, Олена Миколаївна
Issue Date: 2021
Publisher: Мелітополь ФО-П «Однорог»
Citation: Lemeshchenko-Lagoda V., Suprun O. English for Earth Sciences and Land Surveying: English reader : Навчально-методичний посібник для самостійного позааудиторного читання з дисципліни «Іноземна мова за професійним спрямуванням» (англійська) здобувачів ступеня вищої освіти «Бакалавр» за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій» / Лемещенко-Лагода В.В., Супрун О.М. Мелітополь: ФОП Однорог, 2021. 35 с.
Abstract: Посібник «English Reader. Earth Sciences and Surveying», призначений для позааудиторного самостійного читання іноземною мовою автентичних професійних текстів здобувачами вищої освіти зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій». Посібник створений з метою удосконалення набутих на попередньому етапі вивчення англійської мови граматичних та лексичних навичок студентів. Посібник складається з чотирьох розділів, що пропонують завдання різного рівня складності та стратегії щодо їх виконання. Завдання до текстів змодельовано таким чином, щоб здобувачі вищої освіти мали змогу ознайомитись з основними типами тестових завдань Єдиного Вступного Іспиту (ЄВІ). Кожний розділ має декілька завдань, серед яких: - Завдання на заповнення пропусків у тексті (три різновиди); - Завдання з вибором однієї правильної відповіді; - Завдання на встановлення відповідності. Джерелом інформації стали сучасні Інтернет-матеріали та онлайн ресурси, присвячені актуальним питанням у галузі геодезії та землеустрою. Автори посібника не претендують на авторство текстів. Навчально-методичний посібник може використовуватись для проведення позааудиторної самостійної роботи у закладах вищої та передвищої освіти, що спеціалізуються у галузі геодезії та землеустрою.
URI: http://elar.tsatu.edu.ua/handle/123456789/17477
Appears in Collections:Навчальні видання

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
English for Earth Sciences and Land Surveying_2021.pdf1.05 MBAdobe PDFView/Open
Show full item record ???jsp.display-item.check???


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.