Tsatu logo
ISSN: 2524-0714

Please use this identifier to cite or link to this item: http://elar.tsatu.edu.ua/handle/123456789/17255
Title: Особливості використання системи MOODLE при вивченні курсу іноземної мови за професійним спрямуванням в умовах дистанційного навчання.
Authors: Лемещенко-Лагода, Вікторія Володимирівна
Issue Date: 2023
Publisher: Запоріжжя: Видавництво МДПУ ім. Б. Хмельницького
Citation: Лемещенко-Лагода В.В. Особливості використання системи MOODLE при вивченні курсу іноземної мови за професійним спрямуванням в умовах дистанційного навчання. Сучасна вища освіта: досягнення, виклики та перспективи розвитку в умовах невизначеності: Матеріали I Міжнародної науково-практичної конференції, присвяченої 100-річчю Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького (Запоріжжя – Мелітополь – Київ, 05–06 жовтня 2023 р.). Запоріжжя: Видавництво МДПУ ім. Б. Хмельницького, 2023. С. 193-197
Abstract: Сталий розвиток майбутнього передбачає співпрацю та спільну участь професіоналів та експертів з різним досвідом. Таким чином, академічна та трудова міграція призводить до зростання потреби у вивченні іноземних мов не лише для повсякденного спілкування, але й для успішної комунікації з колегами з інших країн, іншими словами, зростає попит на вивчення англійської мови для спеціальних цілей (ESP) або за професійним спрямуванням. Тим часом, у Порядку денному сталого розвитку до 2030 року наголошується, що можливості для навчання мають бути розширені та диверсифіковані з використанням широкого спектру форм освіти та навчання, щоб уся молодь та дорослі могли набувати відповідних знань, навичок та компетенцій для отримання гідної праці та умов життя.
URI: http://elar.tsatu.edu.ua/handle/123456789/17255
Appears in Collections:кафедра Іноземні мови

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Zb_2023_2_1 (1)-2.pdf1.48 MBAdobe PDFView/Open
Show full item record ???jsp.display-item.check???


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.