Tsatu logo
ISSN: 2524-0714

Please use this identifier to cite or link to this item: http://elar.tsatu.edu.ua/handle/123456789/16450
Title: Біохімія та фізіологія рослин. Малий практикум
Other Titles: навчально-методичний посібник
Authors: Колесніков, Максим Олександрович
Пащенко, Юлія Петрівна
Keywords: навчальна дисципліна "Біохімія та фізіологія рослин"»;здобувачам ступеня вищої освіти «Бакалавр» агробіологічного профілю
Issue Date: 2022
Publisher: Мелітополь : ТДАТУ
Citation: Біохімія та фізіологія рослин. Малий практикум: навчально-методичний посібник / М.О. Колесніков, Ю.П. Пащенко. – Мелітополь : ТДАТУ, 2022. – 226 с.
Abstract: Зміст видання відповідає освітньо-професійній програмі зі спеціальностей 201 «Агрономія» та 203 «Садівництво та виноградарство» та програмі навчальної дисципліни «Біохімія та фізіологія рослин». У навчально методичному посібнику наведені лабораторні роботи, що охоплюють основні розділи фізіології рослин (фізіологія рослинної клітини, фотосинтез, дихання рослин, водний режим, мінеральне живлення, ріст та розвиток рослин, фізіологія стійкості( та біохімії рослин (вуглеводи, амінокислоти і білки, ліпіди, ферменти, речовини вторинного походження). Для засвоєння практичного матеріалу на початку робіт наведені теоретичні відомості, а в кінці кожного розділу контрольні питання та тестові завдання. Виконання завдань практикуму сприятиме поглибленню знань здобувачів вищої освіти з теоретичної частини курсу та надбанню практичних навичок науково-дослідної роботи з фізіології та біохімії рослин. Рекомендовано здобувачам ступеня вищої освіти «Бакалавр» агробіологічного профілю.
URI: http://elar.tsatu.edu.ua/handle/123456789/16450
UDC: УДК 581.1 (076.5)
Appears in Collections:Навчальні видання

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
BPR.pdf2.96 MBAdobe PDFView/Open
Show full item record ???jsp.display-item.check???


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.