Tsatu logo
ISSN: 2524-0714

Please use this identifier to cite or link to this item: http://elar.tsatu.edu.ua/handle/123456789/15461
Title: Акт обстеження № 4 технологічного вузла мокрого газоочищення (МГО) ділянки обпалення цеху з виробництва окатків (ЦВО) ПрАТ Полтавський ГКІ «Щодо технічної можливості застосування приладів «HydroFLOW» для очищення та запобігання утворення сульфатно-карбонатних »
Authors: Бережецький, О. В.
Кюрчев, Володимир Миколайович
Кюрчев, Владимир Николаевич
Kiurchev, Volodymyr
Мовчан, Сергій Іванович
Мовчан, Сергей Иванович
Movchan, Serhii
Keywords: авторське свідоцтво на твір;сірка;пил;газ;трубопровід;система мокрой газоочистки
Issue Date: 2021
Publisher: Український інститут інтелектуальної власності
Citation: А. с. № 107888 Україна. Акт обстеження № 4 технологічного вузла мокрого газоочищення (МГО) ділянки обпалення цеху з виробництва окатків (ЦВО) ПрАТ Полтавський ГКІ «Щодо технічної можливості застосування приладів «HydroFLOW» для очищення та запобігання утворення сульфатно-карбонатних відкладень» / О. В. Бережецький, В. М. Кюрчев, С. І. Мовчан (Україна). - № 107888; зареєстровано 08.08.2021 в Державному реєстрі свідоцтв про реєстрацію авторського права на твір.
Abstract: Вузол, що розглядається, призначений для видалення пилу та сірки у газах, що відходять від лінії комбінованої установки решітка - трубчаста піч - кільцевий охолоджувач. Видалення сірки та пилу відбувається у апаратах Вентурі шляхом розпилу на потік газу, що подається, води, яка попередньо підготовлюється у розташованих на 1 -ому поверсі баках рециркуляції. Обігова вода з системи витрачається у трьох напрямках: відвід утворених у процесі газоочищення шламів, виробничі витрати - витоки та випаровування, а також скиди води незадовільної якості після проходження виробничого циклу. Поповнення витраченої води у контурі відбувається за рахунок підживлення свіжою водою та шляхом додання певної кількості «вапняного молока» для підтримки потрібного показника РН.
URI: http://elar.tsatu.edu.ua/handle/123456789/15461
Appears in Collections:кафедра Машиновикористання в землеробстві

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Movchan_Akt4.pdf3.9 MBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record ???jsp.display-item.check???


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.