Tsatu logo
ISSN: 2524-0714

Please use this identifier to cite or link to this item: http://elar.tsatu.edu.ua/handle/123456789/14099
Title: Напрями державної підтримки сільськогосподарських підприємств України
Authors: Мазурова, І. В.
Захарова, Наталя Юріївна
Захарова, Наталья Юрьевна
Zakharova, Natalia
Keywords: державна підтримка;сільськогосподарські підприємства;страхування аграрної продукції;компенсація за купівлю земель;кредити
Issue Date: 2020
Series/Report no.: Фінансово-економічні механізми розвитку підприємництва: теоретичний та практичний аспекти: збірник тез за матеріалами Всеукраїнської науково - практичної конференції здобувачів вищої освіти та молодих учених (19 – 20 листопада 2020 р.);Ч. 1 (С. 208-211)
Abstract: Необхідність державної підтримки сільського господарства зумовлена рядом чинників, серед яких слід виділити, в першу чергу, високу залежність від природно-кліматичних умов та сезонність виробництва продукції. Останні значною мірою підвищують ризики, що виникають в процесі здійснення господарської діяльності і, в кінцевому підсумку, впливають на фінансовий результат. При цьому найбільш вагомим аргументом для виробників є саме прибутковість ведення бізнесу, в той час як виробництво деяких видів сільськогосподарської продукції є збитковим або низькорентабельним. В даному випадку регуляторну функцію повинна виконувати держава, яка зацікавлена, в рамках забезпечення продовольчої безпеки, у виробництві певних видів сільськогосподарської продукції.
URI: http://elar.tsatu.edu.ua/handle/123456789/14099
Appears in Collections:кафедра Фінансів, обліку та оподаткування 11

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
12.pdf211.07 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record ???jsp.display-item.check???


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.