Tsatu logo
ISSN: 2524-0714

Please use this identifier to cite or link to this item: http://elar.tsatu.edu.ua/handle/123456789/13093
Title: Використання сонячних колекторів для сушки зерна на зернопунктах
Authors: Клименко, О. А.
Постнікова, Марина Вікторівна
Постникова, Марина Викторовна
Postnikova, Marina
Keywords: сонячні колектори;сушка зерна;зернопункти;енергетична оснащеність;сільськогосподарська техніка;сонячні колектори
Issue Date: 2016
Series/Report no.: Проблеми механізації та електрифікації технологічних процесів: матеріали ІІІ Всеукр. наук.-техн. Інтернет-конференції студентів та магістрантів за підсумками наукових досліджень 2015 року;Вип. ІІІ. (С. 131-134)
Abstract: Зростаюча енергетична оснащеність сільського господарства обумовлює значне збільшення енерговитрат. В умовах обмеженості запасів традиційних енергоносіїв і росту витрат на виробництво енергії фахівці велику увагу приділяють питанням економії енергоресурсів і широкому використанню енергії поновлюваних джерел, значне місце серед яких належить сонцю. Щорічний обсяг сонячного випромінювання, що проходить крізь земну атмосферу, майже в 13 тис. Раз більше світового споживання енергії в теперішній час. У сільському господарстві є можливості в значних масштабах використовувати сонячну енергію. Фахівці з енергетики деяких країн, де активно ведуться роботи з освоєння цієї енергії, роблять оптимістичні прогнози не тільки на далеку, але й на найближчу перспективу. Уже сьогодні безпосередня експлуатація сонячної енергії доводить її економічну доцільність при сушінні зерна.
URI: http://elar.tsatu.edu.ua/handle/123456789/13093
Appears in Collections:кафедра Електротехніка і електромеханіка ім. проф. В.В. Овчарова

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Клименко, Постнікова.1.pdf302.63 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record ???jsp.display-item.check???


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.