ТАВРІЙСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ
АГРОТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ДМИТРА МОТОРНОГО
Tsatu logo DMYTRO MOTORNYI
TAVRIA STATE
AGROTECHNOLOGICAL UNIVERSITY
ISSN: 2524-0714

Please use this identifier to cite or link to this item: http://elar.tsatu.edu.ua/handle/123456789/13019
Title: Сучасні підходи до створення інформаційних систем із застосуванням технології опрацювання знань на основі концепції Semantic Web
Authors: Строкань, Оксана Вікторівна
Строкань, Оксана Викторовна
Strokan, Oksana
Keywords: інформаційні системи
концепція Semantic Web
класифікатор ESCO
навички
професія
Issue Date: 2020
Series/Report no.: Сучасні комп’ютерні та інформаційні системи і технології: матер. І Всеукраїнської наук.-практ. інтернет-конф. (Мелітополь, 07-25 грудня 2020 р.);(С. 122-127)
Abstract: Розвиток економічних і соціальних відносин у сучасному інформаційному суспільстві залежить від рівня освіти громадян, яка є основою динамічного розвитку будь-якої країни. Освіта відіграє головну роль у формуванні людського капіталу, стає основним фактором і ресурсом для самореалізації та досягнення життєвого успіху людини. У зв’язку зі швидкими темпами розвитку суспільства, підвищенням вимог до знань і навиків людини, відбувається постійне, впродовж життя, навчання людини, розширення набутих знань, умінь та навичок, яких вимагає сучасний працедавець. Отримання нових знань і навичок дозволяє людині ефективно адаптуватися до складних умов життєдіяльності, досягати кар’єрних успіхів та бути затребуваними на ринку праці. Навчання упродовж життя є ключовим фактором особистісного і професійного розвитку. Визнання результатів навчання – як формального, так і неформального й інформального – потенційно може надати більшого значення досягненням особистості та її внеску в суспільство.
URI: http://elar.tsatu.edu.ua/handle/123456789/13019
Appears in Collections:Кафедра Комп'ютерні науки

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Матеріали конференції_07-25.2020-122-127.pdf1,53 MBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record   


Google ScholarTM

Check


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.