Tsatu logo
ISSN: 2524-0714

Please use this identifier to cite or link to this item: http://elar.tsatu.edu.ua/handle/123456789/12932
Title: Технічний сервіс обладнання тваринницьких ферм в Мелітопольському районі
Authors: Паніна, Валерія Валеріївна
Панина, Валерия Валерьевна
Panina, Valeriia
Атаманова, Ф. І.
Keywords: технічний сервіс;обладнання тваринницьких ферм;підвищення ефективності тваринництва;механізовані і автоматизовані технології;генетичний потенціал тварин;інженерно- технічні фактори;Мелітопольський район
Issue Date: 2020
Series/Report no.: Технічний прогрес у тваринництві та кормовиробництві: матеріали IX Міжнародної науково-технічної конференції (5-24 жовтня 2020 р.);(С. 122-124)
Abstract: Підвищення ефективності тваринництва повинно базуватися на використанні гнучких механізованих і автоматизованих технологій та відповідних технічних засобів, які можуть забезпечити підвищення використання генетичного потенціалу тварин за рахунок інженерно-технічних факторів. Технічний сервіс – це система впровадження сучасних і прогресивних технічних розв'язків і забезпечення їх ефективної, безперебійної роботи в плині всього періоду експлуатації. Для підтримки високої працездатності й попередження відмов технологічного устаткування, з метою створення оптимальних умов і обслуговування тварин відповідно до їхніх фізіологічних потреб, необхідне проведення щоденного й періодичного технічного обслуговування. Відновлювати регулювання й посадки (зазори, натяги) у сполученнях, вузлах і агрегатах. Заміняти деталі й вузли новими або відремонтованими, для чого на фермах необхідно мати відповідне укомплектовану ремонтно-обслуговуючу базу.
URI: http://elar.tsatu.edu.ua/handle/123456789/12932
Appears in Collections:кафедра Технічний сервіс та системи в АПК

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Мат. 9 МНПК Техн.прогр..2020 122-124.pdf915.29 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record ???jsp.display-item.check???


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.