Tsatu logo
ISSN: 2524-0714

Please use this identifier to cite or link to this item: http://elar.tsatu.edu.ua/handle/123456789/18227
Title: Експериментальне визначення енергетичних витрат при заміні батареї агроробота
Authors: Olt, Juri
Ігнатьєв, Євген Ігорович
Іванов, С. В.
Ihnatiev, Yevhen
Keywords: живлення основних споживачів енергії;датчики струму і напруги;споживана потужність кожного елемента під час роботи;пристрій для заміни батарей;енергоспоживання
Issue Date: 2024
Publisher: Запоріжжя : ТДАТУ
Citation: Olt Ju., Ігнатьєв Є., Іванов С. В. Експериментальне визначення енергетичних витрат при заміні батареї агроробота. Технічне забезпечення інноваційних технологій в агропромисловому комплексі : матеріали VІ Міжнар. наук.-практ. Інтернет-конференції, м. Запоріжжя, 01- 25 листопада 2024 р. Запоріжжя : ТДАТУ, 2024. С. 97-99.
Abstract: UA: Під час попереднього патентного пошуку та аналізу науково-технічної літератури з’ясувалося, що наразі у світі немає готових технічних рішень для автоматичної заміни батарей у аграрних роботах. Існують переважно варіанти для літальних дронів або електромобілів, які через певні технічні та технологічні особливості не підходять для автономного аграрного робота [1, 2]. Метою цього дослідження було представити прототип пристрою для заміни батарей, розробленого під час виконання науково-дослідних робіт, та провести експериментальне визначення енергетичних витрат. Основні матеріали досліджень. Розроблена мобільна сервісна станція розташована на колісному причепі, що дозволяє переміщувати її на необхідне поле. Платформа 2, на якій знаходиться пристрій для заміни батарей 4, розміщується на певній висоті над рівнем землі [3]. Аграрний робот 1 з керованими передніми колесами заїжджає на платформу через нахилені пандуси. Для полегшення його позиціонування відносно пристрою для заміни батарей 4 до підлоги платформи 2 прикріплені направляючі 3, які сходяться під кутом. Точніше стикування забезпечують два конічні направляючі 5 на рамі пристрою для заміни батарей 4 і відповідні частини на передній частині аграрного робота 1. Фіксація здійснюється електромагнітним захватом 6 зі сторони пристрою та електрично керованими замками зі сторони робота 3.
URI: http://elar.tsatu.edu.ua/handle/123456789/18227
UDC: 004.896
Appears in Collections:Кафедра Експлуатації та технічного сервісу машин

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Conferens_2024_97-99.pdf298.56 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
Show full item record ???jsp.display-item.check???


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.